Micro pochoutka

Kód: M15
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (>5 ks)

22,4 x 14 x 6,8 cm

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávce nad 1 000,-
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Micro pochoutka je určena k přípravě vaječných jídel v mikrovlnné troubě při teplotě od 0 do 120˚C. V Micro pochoutce můžete jednoduše připravit např. omeletu se zeleninou, sýrem, šunkou a jiné pochoutky. Základní pokyny k používání jsou přehledně vyryty uvnitř víčka, abyste je měli po ruce kdykoliv potřebujete. Domácí zdravé omelety a frittaty připravíte bez tuku za pár minut ve vaší mikrovlnné troubě. Navíc omeletu nemusíte hlídat ani otáčet.

Manipulace je velmi jednoduchá a přípravu zvládnou i starší děti. 

Micro pochoutka se kterou můžete připravit omeletu, omeletu se zeleninou, sýrové nebo studené masové kousky, masné pokrmy balené do pečicího papíru, zeleninu, ryby nebo plněné tortilly. Navíc je příprava snažší a rychlejší, protože můžete použit mikrovlnnou troubu ušetřit čas i energii,. Základní pokyny k použití jsou uvedeny na vnitřní straně víka.

Při umývání v myčce na nádobí používejte nízkoteplotní program, abyste šetřili energii a chránili životní prostředí.

Návod na přípravu 1 až 2 průměrných porcí omelety (pouze vejce s mlékem nebo vodou):

 1. Rozklepněte vejce do mísy a pomocí metličky nebo vidličky míchejte, dokud se žloutek úplně nepromíchá s bílkem. Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme přiidat do směsi malé množství vody nebo mléka. Pokud se rozhodnete umíchat vejce pomocí šejkru, pojme vaječná směs více vzduchu a omeleta může nakynout.
 2. Vaječnou směs nalijte do nádoby Micro pochoutka
 3. Zavřete víko a vložte nádobu Micro pochoutka do mikrovlnné trouby na maximální výkon 800W na 5 minut NEBO na výkon 400 W na max.10 minut.
 4. Při nastavení času a výkonu postupujte podle pokynů v níže uvedené tabulce. Upozorňujeme, že v nádobě Micro pochoutka můžete bez dalších přísad vařit minimálně 2 a maximálně 4 vejce.
 Počet vajec  Výkon  Doba
2
350 až 450 wattů
2 až 3 minuty
3
350 až 450 wattů 
3 až 4 minuty
4
350 až 450 wattů 
4 až 6 minuty

 Hodnoty naslavte podle značky a velikosti mikrovlnné trouby a požadovaného stupně uvaření a chuti.

 1. Uchopte nádobu Micro pochoutka oběma rukama za uši a opatrně ji vyjměte z mikrovlnné trouby. Doporučujeme použít chňapky.
 2. Připravený pokrm můžete z nádoby Micro pochoutka snadno vyjmout pomocí silikonové stěrky.

Pro vaši spokojenost a bezpečnost uvádíme níže několik základních bezpečnostních opatření:

 • Před prvním použitím výrobek vždy omyjte.
 • Pro správné použití výrobku vždy postupujte podle návodu k použití mikrovlnné trouby. Pokud je v mikrovlnné troubě otočnýl talíř, ujistěte se, že se na něj nádoba Micro pochoutka vejde a že se otočný talíř otáčí tak, jak má.
 • Nádoba Micro pochoutka od společnosti Tupperware se může bezpečně používat pro potraviny o teplotě 0 až 120°C. Nepoužívejte v mrazničce. Nepoužívejte pro vaření potravin při vyšších teplotách.
 • Mikrovlnnou troubu nepoužívejte při jednom vaření déle než 10 minut. Před dalším použitím nechte výrobek vychladnout.
 • Po vyjmutí z mikrovlnné trouby je pokrm horký. S výrobkem manipulujte oběma rukama.
 • Abyste si nepopálili od horké páry prsty, při servírování zvedejte víko směrem od sebe.
 • Aby nedošlo k obarvení výrobku, nedoporučujeme přidávat do připraveného pokrmu šafrán, kari ani jiné barvící koření ani ohřívat pokrmy z rajčat či kari. Obarvení neovlivní výkon výrobku a nevztahuje se na něj záruka společnosti Tupperware.
 • Pokud budete pokrm jíst ocelovým příborem přímo z nádoby, můžete výrobek poškrábat. Poškrábání nemá vliv na funkčnost výrobku a nevztahuje se na něj záruka.
 • Chcete-li do receptu přidat přísady s vysokým obsahem tuku, jako například slaninu, šunku, sýr, doporučujeme přidat další vejce nebo šťavnatou zeleninu, aby nedošlo k poškození výrobku. Dále doporučujeme pokrmy s těmito přísadami vařit na nízký výkon.
 • V případě, že vám pokrm zbyl, nechte jej bez víka vychladnout a poté jej zavřete a umístěte do chladničky. Chcete-lin jej později ohřát, přidejte trochu vody a s víkem v "otevřené" poloze ohřejte při výkonu maximálně 600W.
 • Nádobu vždy hned po použití opláchněte studenou vodou, abyste zabránili vzniku zápachu nebo skvrn. Všechny součásti lze mýt v myčce nádobí.
 • Pro míchání, čištění a servírování nepoužívejte drsné nebo ostré pomůcky.

 

Záruka kvality

Nádoba Micro pochoutka od společnosti Tupperware byla vyrobena velmi pečlivě z nejkvalitnějších materiálů a byla schválena pro použití na potraviny. Nádoba Micro pochoutka od společnosti Tupperware má stejnou záruku kvality jako všechny ostatní výrobky Tupperware.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Do mikrovlnky
Hmotnost: 0.3 kg
Objem: 430 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz