Micro Urban malý 3v1

Kód: 4
Neohodnoceno
1 560 Kč
Skladem (>5 ks)

21,6 x 24,8 x 13,7 cm

 

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
k objednávce nad 1 000,-
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Se současným trendem urbanizace, prostory doma i v kuchyni jsou stále menší. Proto Tupperware přináší kompaktní a víceúčelové řešení, které umožní připravit zdravá dušená jídla včetně těstovin nebo rýže. Ideální na přípravu rychlých a jednoduchých jídel všedního dne. 

Použití:

Vaření v páře

 • Mikrovlny jsou blokované, nedostanou se přes Víko na vaření v páře   ani přes Pařák k pokrmu, proto jsou jídla vařená jen parou!
 • Mikrovlny ohřívají vodu, tím vzniká pára, která uvaří jídlo.

 Části používané na vaření v páře jsou:

 • Spodní nádoba na vodu
 • Plytké síto
 • Pařák
 • Víko na vaření v páře

 Vaření v páře:

 1. Nalijte do Spodní nádoby 400 ml vody, dokud se nedostanete na rysku umístěnou pod symbolem vaření v páře.
 2. Vždy se ujistěte, že jste nádobu správně sestavili. Nikdy nepoužívejte Plytké síto bez Pařáku a Víka na vaření v páře. Pokrm určený na vaření v páře umístěte do Pařáku. Do Plytkého síta dávejte suroviny, které se mohou nakupit: fazolky, brambory atd.
 3. Vždy vařte v mikrovlnce na max teplotu 900 W a ne déle než 30 minut. Nechejte Micro urban a mikrovlnnou troubu vychladnout před opětovným použitím.
 4. Po uvaření nechejte nádobu 5 minut odstát. Ponechte Micro urban uzavřený, dokud nebudete jídlo podávat. Chcete-li zastavit proces vaření v páře (doporučeno při zelené zelenině) vylijte zbylou horkou vodu ze Spodní nádoby a umístěte ji zpět pod Pařák.

 Micro urban je vhodný pro servírování přímo na stole. Vždy používejte podložku pod nádobu k ochraně povrchu stolu

 

Vaření obilovin:

Části používané na vaření obilnin:

 • Spodní nádoba na vodu
 • Víko na rýži
 • Oddělující vložka
 1. Před vařením opláchněte rýži a další obiloviny, pokud není na obalu uvedeno jinak. Do Spodní nádoby nalijte vodu a umístěte zrna. Nepřekračujte množství uvedené v tabulce "Vaření rýže a dalších obilovin", aby se zabránilo odpařování. Respektujte maximální množství zrn a vody tak, jako uvádí ryska "MAX" umístěná na vnitřní stěně Spodní nádoby.
 2. Podle nákresu sestavte Micro urban na vaření rýže. Ujistěte se, že jste umístili oddělitelnou vložku na Spodní nádobu s 2 malými úchyty nahoru. Před zavřením Víka na rýži, zkontrolujte, zda rukojeti víka jsou v zákrytu s rukojeťmi Spodní nádoby. Zatlačte Víko na rýži směrem dolů.
 3. Umístěte nádobu do mikrovlnné trouby a vařte podle navrhovaného času v tabulce "Vaření rýže a dalších obilovin" na max 900 W a ne déle než 30 minut. Doba vaření a hladina vody by měly být upraveny podle druhu obiloviny, nastavení úrovně výkonu mikrovlnné trouby a požadované vlhkosti.
 4. Po uvaření nechejte nádobu 5 minut odstát. Chcete-li Micro urban otevřít, zatlačte rukojeti Víka na rýži směrem dolů zatímco držíte obě rukojeti Spodní nádoby. Vždy tlačte dolů na jedné straně a pak na druhé straně. Promíchejte s hladkými pomocníky. 

 

Vaření těstovin:

Části používané na vaření těstovin:

 • Spodní nádoba na vodu
 • Pařák
 • Víko na vaření vpáře (použití: při servírování) 
 1. Do Spodní nádoby umístěte těstoviny a nalijte vodu. Maximální množství těstovin a vody je ve Spodní nádobě označené pod symbolem vaření těstovin. I při menším množství těstovin, nalijte do nádoby vodu až do úrovně "MAX".
 2. Těstoviny vařte nepřikryté v mikrovlnné troubě na max. 900 W. Doba vaření těstovin je uvedena v tabulce "Vaření těstovin". Nikdy nepřekračujte celkovou dobu vaření maximálně 30 minut. Dobu přizpůsobte vaší chuti, nastavení mikrovlnné trouby    a typu těstovin.
 3. Při vyjímání Spodní nádoby z mikrovlnky držte nádobu oběma rukama. Používejte Silikonové rukavice. Na scezení těstovin použijte Pařák a znovu je dejte do Spodní nádoby, přikryjte Víkem na vaření v páře, abyste těstoviny uchovali teplé až do servírování!

 

Údržba:

 • před prvním použitím Micro urban umyjte a osušte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Do mikrovlnky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz